Fotorelacja 19-21.11.2017

II edycja warsztatów motywacyjnych Jestem SENSualna dobiegł końca. Tegoroczne warsztaty odbyły się w hotelu Zalesie Mazury Active Spa i uczestniczyło w nich 25 blogerek. Celem warsztatów było odkrywanie SENSu życia, a także SENSUALNOŚCI jaką kobiety skrywają przed światem.

To był wyjątkowy czas spędzony w kobiecym gronie. Dziewczyny miały okazję spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej perspektywy, posłuchać siebie, przełamać swoje lęki i słabości, a także zastanowią się nad tym co jest dla nich w życiu ważne. Wszystkie warsztaty motywacyjne poprowadziła coach Barbara Jarzyna, która jest również prezesem Fundacji Tętniące Życiem.

Te trzy dni pokazały dziewczynom, że warto o siebie walczyć, warto być zdrową egoistką i czuć się pięknie. Nauczyłyśmy je akceptować swoje słabości i niepowodzenia. Pokazałyśmy, że życie jest piękne.

Podczas tych trzech dni zadbałyśmy nie tylko o strefę emocjonalną, ale też o wygląd zewnętrzny. Dziewczyny przeszły metamorfozę pod okiem wizażystki, która przekazała cenne wskazówki. A wizażystka coach wizerunku Marzena Lampasiak pokazała paniom, jak dobierać strój do swojej sylwetki. A to wszystko po to, aby pewnym krokiem wejść na sesję zdjęciową, którą wykonała Ania Gołębiewska z MagiczneChwilePL

Nasz evnet nie odbyłby się bez udziału sponsorów i parterów, którym serdecznie dziękujemy.

Zalesie Mazury Active Spa, Neo24.pl, BaByliss Polska, Neon N Life, Ziołolek/ Linomag, AQUAPHOR filtry do wody Moi dziadkowie Fundacja Tętniące Życiem, Stylistka Wizażystka Coach Wizerunku Marzena Lampasiak, MagiczneChwile.pl